Novinky

Projekt Spojujeme Česko

Aroma se zapojuje do projektu Spojujeme Česko

Společnost Aroma Praha,a.s. se zapojila do projektu Spojujeme Česko darem  10 barelů  desinfekčního prostředku Anti-COVID  a snaží se tak, i přes plně vytížené výrobní kapacity, alespoň částečně pomoci s uspokojením poptávky po desinfekci i v dobročinné oblasti.  Více informací na www.spojujemecesko.cz.

Vedení společnosti

tel: (+420) 416 809 220
url: www.aroma.cz
e-mail: aroma@aroma.cz
 

Rozšíření výroby parfémových kompozic

Dne 2.3. 2020 v 10:30 byl za účasti hejtmana Ústeckého kraje ing.Oldřicha Bubeníčka slavnostně otevřen nový provoz  výroby velkých množství parfémových kompozic.
Pásku přestřihává (zleva) : ing.Hynek Strnad-předseda představenstva Aroma Praha,a.s., Alena Kaiserová-ředitelka OHK Litoměřice, ing.Jiří Aster-předseda KHK Ústí nad Labem, ing.Oldřich Bubeníček-hejtman Ústeckého kraje, ing.Miloslav Krejný-starosta obce Židovice, ing.Marek Strnad ml.-člen představenstva Aroma Praha,a.s., ing.Kateřina Hlaváčová-starostka obce Hrobce, ing.Pavel Foret-generální ředitel Aroma Praha,a.s.

AROVANIL

Aroma Praha,a.s. ve spolupráci s VŠCHT Praha vyvinula vlastní technologii pro výrobu vonné látky pro tvorbu parfémů s vanilinovou notou a tuto novinku pod názvem AROVANIL již vyrábí a používá do speciálních typů parfémů.

Novinky 2019

Rybářská aromata: smetanové ovoce, kořenitá smetana, rak, monster crab, gyros, chobotnice, hmyz, mušle

Ovocná aromata: yuzu, moruše, nektarinka, goji, červený pomeranč, červený grapefruit, kyselá borůvka, jogurtová borůvka, sladká meruňka, zelená mandarinka

Kombinovaná aromata: citronová sušenka, jahodový cupcake, zázvor - lemongrass, piňa colada, vigin colada

Bezlihová aromata: svařené víno, punč, gin-malina, amaretto

Tiramisu aroma

Káva robusta aroma

Stránky

Stránky