Aktuální volná pozice

Pro Aroma Praha, a.s. hledáme:

Místo výkonu Židovice 64, Hrobce u Roudnice nad Labem

Asistent instrumentálního analytika

Požadujeme:
- VŠ chemického nebo přírodovědného směru, analytická chemie výhodou
- pracovitost, spolehlivost, praxe v oboru vítána

Náplň práce:
- práce na GC a GC/MS
- provádění analýz vzorků dle aktuálních zadání a vyhodnocování naměřených výsledků
- využití ostatních instrumentálních metod dle konkrétních případů

Nabízíme:
- práci na plný úvazek ve stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- po zkušební době mzdové bonusy
- pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok poté na dobu neurčitou
- 25 dnů dovolené
- obědy na pracovišti
- příspěvek na penzijní připojištění
- nástup možný ihned

Manipulant a přípravář parfémových kompozic

- Vyrábí parfémové kompozice dle výrobních příkazů a technologických postupů (navažování vonných látek)

 - vzdělání střední odborné s výučním listem

 - Spolehlivost, pracovitost, schopnost samostatné práce, VZV výhodou, manuální zručnost

 - Vhodné pro muže (práce s břemeny)

 - Obědy na pracovišti, 25 dnů dovolené

- Po zkušební době mzdové bonusy až 20%

- Příspěvek na penzijní spoření

 - Prosíme zasílat životopisy emailem aroma@aroma.cz

Technický odborný referent​

Hledáme vhodného kandidáta na pozici odborný referent pro investice a legislativu

zajištění plynulého chodu technického oddělení

zpracování objednávek, drobné nákupy

smluvní zajištění dodávek všech druhů energií

příprava a průběh investičních akcí

Požadujeme:

vzdělání SŠ s maturitou /technický směr výhodou/

předchozí praxe na obdobné pozici vítána

řidičské oprávnění sk. B

pracovitost, spolehlivost

Nabízíme:

práci na plný úvazek ve stabilní společnosti

příjemné pracovní prostředí

po zkušební době mzdové bonusy

pracovní smlouva na dobu určitou, rok poté na dobu neurčitou

25 dnů dovolené

obědy na pracovišti

příspěvek na penzijní připojištění

pracovní doba od 7 do 15

nástup možný ihned